چطور کاربر حرفه ای اینستاگرام شویم و پول دربیاوریم؟

به کمک اینستاگرام، پلتفرم محبوب بصری می‌توانید یک کسب‌وکار سودآور راه‌اندازی کنید.کسب درآمد از طریق اینستاگرام اغلب بسیار سودمند است و بر اساس نتایج به دست آمد در وب‌سایت Society6 اینستاگرام پلتفرم اجتماعی محبوب بسیاری از افراد است و عامل خوبی هم برای موفقیت بسیاری از افراد بوده است. این رسانه‌ی اجتماعی نه تنها جای خوبی برای ایجاد انجمن‌های مختلف است، بلکه امکان خرید و فروش را نیز فراهم کرده است. در این نوشتار، در مورد روش‌های هوشمندانه‌ی استفاده از اینستاگرام برای کسب درآمد و سودآوری بحث خواهیم کرد.

کسب درآمد از طریق اینستاگرام:

۱. فالوورهای زیادی جذب کنید

برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام قبل از هر چیز باید تعداد فالوور بالایی داشته باشید. برای جذب تعداد بالایی از فالوور و مشتریان بالقوه بهتر است با مراحل واقعی آن آشنا شویم:

  • هر چقدر تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد، افراد بیشتری با کار شما آشنا می‌شوند و این آشنایی باعث ایجاد مشتریان بالقوه می‌شود.
  • با افزایش تعداد دنبال کنندگان، می‌توانید شاهد اتفاقات پیوسته و جدید باشید. اغلب صفحاتی که بیش از ۱۰K فالوور دارند، از اعتبار بیشتری برخوردار هستند و افراد با اطمینان خاطر بیشتری به آن‌ها اعتماد می‌کنند.
  • هر چقدر محتوای پست‌های شما افزایش یابد، تعداد به اشتراک گذاری و باز نشر آن نیز بیشتر خواهد شد. با به اشتراک گذاری بیشتر مطالب، افراد بیشتری به صفحه‌ی کاربری شما جذب خواهند شد. این امر باعث افزایش تعداد فالووران خواهد شد.

۲. ماهیت حقیقی خودتان را نشان دهید

برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام بهتر است خود واقعی‌تان را در صفحه کاربری اینستاگرام نشان دهید. به این ترتیب به راحتی تصویر شما در ذهن فالووران باقی خواهد ماند. طرفداران از شما قدردانی خواهند کرد چون با خود واقعی و حقیقی شما در ارتباط می‌باشند. این امر باعث ایجاد وفاداری عمیق به شما و حرفه‌ی کاری شما می‌شود. به یاد داشته باشید برای رسیدن به موفقیت مسیر طولانی در پیش رو دارید. با افزایش تعداد دنبال‌کنندگان باید مسیر حرفه‌ای شما نیز رو به بهبود باشد. این نکته را برای توسعه‌ی نام تجاری خود همواره مد نظر قرار دهید.

برای مثال اگر دوست دارید سفرهای خلاقانه‌ی خود را با فالوورانتان به اشتراک بگذارید، باید مراحل انجام کارهای خلاقانه‌ی خود را پست کنیم و اجازه دهید افراد با شما در طول سفر همراه شوند تا شما را بهتر بشناسند. با دیدن برخی از تصاویر درک بهتری از کار شما ایجاد می‌شود. خود واقعی‌تان با تمام مشکلات، موانع، احساسات و دستاوردها نشان دهید.

۳. یک حساب تجاری ایجاد کنید

اگر به استراتژی‌های استفاده از اینستاگرام برای رشد کسب‌وکار و تبلیغات  و کسب درآمد  باور دارید، استفاده از این رسانه‌ی اجتماعی محبوب را جدی بگیرید. قبلا افراد مختلفی به کمک فیسبوک توانسته‌اند کسب‌وکارهای موفق راه‌اندازی کنند و با منتقل کردن ترافیک داده از صفحات فیسبوک به وب‌سایت خود و کانال‌های بازاریابی در کسب‌وکار خود پیشرفت کنند. افراد با مشاهده‌ی محتوای طبقه‌بندی شده به سازمان‌یافته بودن کار شما پی می‌برد. بنابراین، در ابتدا فیسبوک با ارائه قابلیت‌های مختلف به افراد اجازه‌ی افزایش دید را داده بود که این راه مطمئن‌تر از تبلیغ برای کالاست.

این مطلب را از دست ندهید:  با کمک تنها چند کلمه در مصاحبه شغلی، برتری خود را نشان دهید

تجزیه و تحلیل‌هایی که توسط اینستاگرام در حساب‌های تجاری ارائه می‌شود، عالی است. شما می‌توانید به طور منظم در اینستاگرام تبلیغات کنید و به کسب درآمد مشغول شوید و این امر در ایجاد کاربران جدید بسیار موثر است. با اجرای آکهی و لینک مستقیم به صفحه‌ی خود می‌توانید متوجه افزایش فروش محصولات و خدمات خود باشید، به این ترتیب سودآوری بیشتر خواهد شد.

بیشتر بخوانید :  چگونه لیست ایمیل خود را افزایش دهیم؟

برای رسیدن به موفقیت بهتر است با تولید محتوا بیشتر آشنا شوید تا بدانید مخاطب بیشتر به دنبال چه نوع مطالبی است. تا می‌توانید بیشتر مطلب بنویسید، این مسئله نکته‌ی کلیدی برای ایجاد تمایز بین یک هنرمند با یک برند تجاری خاص است. اگر محتوایی که منتشر می‌کنید، باب میل مردم نباشد رفته رفته از تعداد فالوورهای شما کاسته خواهد شد، پس بهتر است در مورد نوع مخاطبان و سلیقه‌ی آنها آگاه باشید. تجزیه‌ و تحلیل‌های اینستاگرام به شما در بررسی فالوورها کمک می‌کند. شما با توجه به دموگرافی مشتریان خود (سن، جنسیت و مکان) می‌توانید عملکرد بهتری داشته باشد.

کسب درآمد از طریق اینستاگرام

۴٫ به صورت مرتب پست ارسال کنید تا در ذهن مخاطب باقی بمانید

یکی دیگر از تکنیک‌های کسب درآمد از طریق اینستاگرام ارسال پست منظم است. هر چه قدر که فالوورها و مشتریان بیشتر محتوا و پست‌های ارسالی شما را مشاهده کنند، بیشتر تمایل به خرید پیدا می‌کنند، بنابراین فرصت کسب درآمد بیشتری در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این امر باعث می‌شود که مخاطب شما را با رقبا مقایسه کند بنابراین احتمال بیشتری برای خرید خواهد داشت. از قدیم گفته‌اند« از دل برود، هر آنکه از دیده برفت» این یک حقیقت محض است. تا حد امکان سعی کنید به طور منظم و مکرر پست بگذارید. این کار همیشه آسان نیست. حتی اگر اطلاعات مربوط به محصول را ارسال نمی‌کنید، مطالبی را منتشر کنید تا نشان دهد که همواره حضور دارید.

۵. به صورت خودکار مطالب را بر روی سایر پلتفرم‌های اجتماعی پست کنید

در تنظیمات اینستاگرام گزینه‌ای تعبیه شده است که به صورت خودکار اجازه‌ی نشر مطالب بر روی صفحات فیس‌بوک، توییتر و غیره را می‌دهد. بهتر است از این گزینه برای رونق دهی بیشتر به کسب درآمد از طریق اینستاگرام خود استفاده کنید.

۶. از تگ کردن تصاویر و هشتگ‌های مرتبط برای به حداکثر رساندن تعداد بازدید استفاده کنید.

این مرحله دارای دو بخش است: تگ کردن تصاویر یک روش بسیار کارآمد برای دسترسی سریع به جای کاوش در قسمت کپشن است. با تگ کردن تحقق‌پذیری کارهای انجام شده براحتی میسر می‌شود. با اضافه کردن کپشن به تصویر در بهترین حالت تنها می‌توانید اعلان دریافت کنید. در صورت عدم استفاده از تگ احتمال از دست رفتن تعداد زیادی از مشتریان وجود دارد.

با استفاده از هشتگ براحتی می‌توان به مطالب مورد نظر دسترسی یافت. هشتگ مرتبط بسیار مهم است. شما می‌توانید عبارات عمومی مانند نقاشی یا عبارت خاص مانند گرافیک را تگ کنید. هشتگ روش عالی برای نمایش دائمی در حین جستجو است. با استفاده از هشتگ مشتریان براحتی می‌توانند کارهای شما را پیدا کنند. تگ و هشتگ روش‌های عالی برای پیدا کردن حساب کاربری شماست.کسب درآمد از طریق اینستاگرام به کمک این تکنیک بهبود چشمگیری خواهد داشت.

این مطلب را از دست ندهید:  ۳ ترفند برای بیشتر دیده شدن در اینستاگرام برای بازاریابی تاثیر گذار

۷. با مشتری در ارتباط باشید و به سرعت پاسخگو باشید

ایجاد یک جامعه برای رشد و دست‌یابی به مشتریان وفادار بسیار حائز اهمیت است. کامنت‌های معنی‌دار و مشارکت‌های پیوسته نشان می‌دهد که شما چقدر بر روی فالوورهای خود سرمایه‌گذاری کرده‌اید. این ماهیت یک رسانه‌ی اجتماعی است. تعداد لایک هر مطلب، دریافت کامنت و نظرات مثبت نشان از موفقیت و شناخته شدن شما دارد. اگر خوش‌شانس باشید، افراد صفحه شما را دنبال خواهند کرد و خرید انجام می‌دهند. پس منتظر نمانید خودتان باید مخاطب را پیدا کنید. برای مثال کیت کینگ هزاران فالوور دارد اما هنوز هم برای ملاقات با مخاطبان خود برنامه‌ریزی می‌کند. تعامل و پاسخ‌گویی به موقع نکته‌ی بسیار مهمی است که نباید نادیده گرفته شود. این قاعده محرمانه برای استفاده‌ی درست و به جا از اینترنت است. اگر می‌خواهید محصولی را اینترنتی بفروشید، بهتر است در مسیر درست حرکت کنید. پاسخ به موقع و عکس‌العمل‌های صحیح از رمزهای اصلی موفقیت است.

بیشتر بخوانید :  چگونه یک کسب و کار اینترنتی را شروع کنیم؟

کسب درآمد از طریق اینستاگرام

۸. در قسمت بیوگرافی لینک اضافه کنید

روشی آسان، سریع و تاثیرپذیر برای هدایت کردن ترافیک به سمت فروشگاه استفاده از لینک است. شما از  URL های کوتاه شده در قسمت بیوگرافی کمک بگیرید.

۹. هنرهای خود را بازنشر کنید

سرمایه اصلی مشتریان و طرفداران شما هستند. آن‌ها سعی در شناخت آثار شما دارند. بهتر است با معرفی درست محصولات و آثار خود توصیه‌های واقعی به طرفداران خود ارائه دهید.

۱۰. از گزینه‌ی ارسال چندین عکس برای نمایش سریال کارهای خود استفاده کنید

در آپدیت‌های اخیر اینستاگرام امکان ارسال چندین عکس در یک پست فراهم شده است، به این ترتیب می‌توانید چندین کار را پشت سر هم در فیلد مطالب ارسال کنید.کسب درآمد از طریق اینستاگرام روش عالی برای بهبود کسب و کار است.

۱۱. موضوعات هماهنگ و منسجم را ارسال کنید

ایده‌ی اصلی برای دست‌یابی به موفقیت داشتن یک حساب کاربری با پست و محتوای سازگار است. برای این منظور باید نکاتی را مد نظر قرار داد. هر تصویری که اپلود می‌کنید باید با چهار تصویر دیگر در ارتباط باشد و از نظر رنگ همخوانی داشته باشد. این امر باعث امکان مقایسه بین مطالب می‌شود. سعی کنید تصاویر با یکدیگر هماهنگی داشته باشد. به این ترتیب جریان عالی از مطالب در صفحه شما به راه می‌افتد. این امر روش عالی برای شناخت حساب کاربری شماست. انواع مختلفی از تصاویر را در هر زمان منتشر کنید و سعی کنید افراد را در جریان کار و جزئیات آن قرار دهید. از تکرار اجتناب کنید.برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام باید تمام نکات را مد نظر قرار داد.

۱۲. فرایند پیشرفت خود را مرور کنید

این نوع محتوا امروزه بسیار محبوب شده است و شما به راحتی و به آسانی می‌توانید در همه‌ی صفحات آن را مشاهده کنید. فالوورها دوست دارند نحوه‌ی پیشرفت شما را مشاهده کنند، بنابراین می‌توانید تکه‌هایی از ایجاد آثار را به آنها نشان دهید. ویدیوهای تایم‌لپس باعث افزایش بازدید و کلیک بر روی لینک می‌شود. این امر به فالووران اجازه‌ی همراهی بیشتر با شما را می‌دهد.

این مطلب را از دست ندهید:  ۶ نکته مهم که برای طراحی وب سایت تجاری باید بدانید

کسب در آمد از طریق اینستاگرام

۱۳. انواع محتوا را به صورت ترکیبی پست کنید

ارسال یک ویدیو تایم لپس، یک تصویر، یک تبلیغ و یا نظر مشتری در مورد کار، روند پیشرفت کار و باز نشر یک پست و غیره محتواهای مختلفی هستند که می‌توانید برای جذب بیشتر مخاطبان پست کنید. لازم نیست همواره یک نوع محتوا پست شود. شما می‌توانید با پست انواع مختلفمحتوا مخاطبین خود را شگفت زده کنید.

۱۴. خود و روند کاری خودتان را نشان دهید

اینستاگرام یک پلتفرم زیبا و دیدنی برای به اشتراک گذاری اخبار و نظرات در کنار یکدیگر است. این رسانه بر روی تصاویر با کیفیت بالا تاکید دارد. مشتریان و فالورهای شما همواره به دنبال راه‌کارهای خلاقانه در فرآیندهای خلاقانه هستند. به اشتراک گذاری یک فرآیند خلاق، روش عالی برای نشان دادن هنر شماست.

مطمئنا اینستاگرام یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای نشان دادن نمونه‌ی کار نهایی شماست. در مورد ایجاد محتوای عالی، جذاب و به اشتراک گذاری آن‌ها مطالب زیادی وجود دارد. شما نیز می‌توانید با ایجاد، پیاده‌سازی و پیگیری موفقیت‌ خود را تضمین کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی در شبکه‌های اجتماعی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *