بروزرسانی تصویرهای پس زمینه چت در آپدیت تلگرام ۵.۳

هفته پیش بود که با هم در ترنجی خواندیم آپدیت تلگرام ۵.۲ به شما این امکان را می دهد تا پیام پاک شده را بتوانید تا ۵ ثانیه بازگردانید. امروز اما آپدیت تلگرام ۵.۳ رسما ارایه شده و همه چیز درباره تصویر پس زمینه چت است. در ادامه با تجارنت همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

تصویر زمینه متحرک تلگرام

تصویر زمینه متحرک تلگرام

در آپدیت تلگرام ۵.۳ شما برای انتخاب پس زمینه یک موتور جستجو داخلی هوشمند دارید. شما می توانید درباره هر آن چه که دوست داشتید جستجو کنید تا تصاویر مناسب برای پس زمینه چت را به شما نشان دهد.

همچنین در حالت هوشمندتر این خواهد بود که شما بر اساس طیف رنگی انتخاب می کنید که چه تصاویر زمینه دیگری را به جز تصاویر پس زمینه پیش فرض به شما نشان دهد.

پس از انتخاب تصویر زمینه در تلگرام نسخه ۵.۳ قادر خواهید بود که آن را متحرک یا مات کنید. تصویر متحرک تلگرام را اگر بخواهیم توصیف کنید خیلی ساده باید تصویر زمینه متحرک iOS را به شما یادآوری کنم که بر اساس حرکت دست شما، حرکت می کند. همان زمان هم برخی از کاربران عنوان می کردند که با این افکت سردرد یا سرگیجه می گیرند اما به هر صورت یک ویژگی زیبا برای آن هایی است که مشکلی با آن ندارند.

شما از تلگرام استفاده می کنید؟ برای دسترسی به تلگرام از نرم افزار رسمی تلگرام استفاده می کنید؟ باید بگویم که این قابلیت فعلا در نسخه اصلی تلگرام ارایه شده و شما می توانید آن را از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید.

بیشتر بخوانید :  رونمایی از یک شارژر جدید برای پورشه و Bmw
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی در شبکه‌های اجتماعی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *